Drabinka przeciwśniegowa Alu-Snow

 -  -  Drabinka przeciwśniegowa Alu-Snow

Nikogo nie trzeba przekonywać do konieczności montażu drabinek przeciwśniegowych na dachach .Opady śniegu w naszym klimacie są powszechnym zjawiskiem i osuwanie się zalegającego śniegu dużym zagrożeniem i dla ludzi i dla roślin, którymi obsadzamy obrzeża budynków. Polskie przepisy nakładają na zarządców i właścicieli domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych oraz  innych obiektów budowlanych obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom tych budynków i osobom postronnym znajdującym sie w pobliżu.

W zalewie wielu materiałów budowlanych często trudno dokonać sensownego wyboru . Proponujemy Państwu wybrać drabinkę przeciwśniegową Alu-Snow firmy IVT wraz z elementami mocującymi . Naszą rekomendację opieramy na opini dekarzy i klientów oraz kilkunastoletniej współpracy z producentem, który przykłada ogromną wagę do wysokich standartów  swoich produktów. .  Jest to doskonałej jakości drabinka przeciwśniegowa wraz z dachówką mocującą w kształcie karpiówki lub uniwersalnym mocownikiem.Ten rodzaj drabinki łatwo się montuje oraz jego ogromną zaletą jest materiał z jakiego jest wykonana czyli  zamknięty profil stalowy z powłoką alucynkową malowany proszkowo. Drabinki sa w kolorach: aluminium naturalne, czarne, ceglaste, brązowe, kasztanowe, antracytowe w długościach 1,5 m i 3 m.  Drabinki można łączyć ze sobą bez konieczności stosowania dodatkowych łączników.Element mocujący drabinkę to bardzo wrażliwe miejsce w takich produktach ze wzgledu na długotrwałe narażenie na wilgoć i dlatego producent zdecydował sie na odlew aluminiowy, który zapewnia  całkowitą ochronę przed korozją .

Mocowanie drabinki Alu-Snow uniwersalne używane jest do wszelkiego rodzaju dachówek i gontów i jest to odlew aluminiowy z łącznikiem stalowym ze stali nierdzewnej  w kolorach jak drabinka.

Mocowanie drabinki przeciwśniegowej do dachówki karpiówki to odlew aluminiowy w kształcie dachówki z łącznikiem stalowym ze stali nierdzewnej .

Bardzo ważnym czynnikiem jaki nalezy brać pod uwage przy zakupie drabinek i elementów mocujących jest kat pochylenia połaci dachowej i strefe obciążenia śniegiem ( w jakiej znajduje sie obiekt) a jest to związane z maksymalnymi odstępami wsporników do drabinek przeciwśniegowych. Polskie Normy dokładnie określają podział kraju na strefy obciążenia konstrukcji budynków śniegiem.

Pomożemy Państwu dobrać drabinki przeciwśniegowe do Państwa potrzeb oraz wymagane ilości elementów mocujących.

30.11.2012 16:17

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - ściany, dachy, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209