Kolektory Słoneczne Braas Solar

 -  -  Kolektory Słoneczne Braas Solar

 

Inwestorom, którzy podjęli decyzję o montażu solarów w trakcie remontu starego domu oraz tym którzy rozpoczynają budowę domu polecamy system kolektorów słonecznych z 10 letnia gwarancją producenta, wyprodukowany w Niemczech, o szczególnie wysokiej wydajności .Wszyscy staramy się być ekologiczni ale głównie jesteśmy  oszczędni a energia odnawialna to oszczędności.  Nasi klienci,  którzy korzystają z ciepłej wody, do której ogrzania zastosowali kolektory słoneczne potwierdzają ,że to system tani i wygodny.  

W naszym klimacie możemy skutecznie wykorzystywać kolektory solarne. Zielona Góra i okolice mają przeciętnie  1574 godzin słonecznych w roku i przy obecnych kosztach energii elektrycznej  czy gazu celowym jest zamontowanie na dachu kolektorów słonecznych i skorzystanie z dotacji do 45% kosztu systemu solarnego z NFOiŚ. Warunkiem koniecznym jest rodzaj i kształt dachu umożliwiający zamontowanie kolektorów słonecznych pod odpowiednim kątem. W Zielonej Górze kolektory słoneczne pojawiają się powoli, ale systematycznie wzrasta ilość klientów wymieniających dach i montujących solary. I bardzo często nasi Klienci wybierają kolektory słoneczne Braas Solar.

Kolektory słoneczne Braas Solar to marka rozpoznawalna na całym świecie, to producent oferujący kompletne systemy dachowe obejmujące betonowe i ceramiczne dachówki, dopasowane akcesoria dachowe.

Producent oferuje płaskie kolektory płytowe Braas Solar TCA 2 wraz z mocowaniami pasującymi do dachów każdego typu oraz pełną ofertę akcesoriów.  Cechy kolektora solarnego Braas Solar:

-ekstremalnie odporne na warunki pogodowe bezodpryskowe szkło solarne

-trwała, pełna powłoka absorbera TiNOX

-wysokiej jakości powłoka ochronna obudowy kolektora

-atrakcyjny wygląd

-dostosowanie do montażu w połaci , nad połacią oraz wolnostojące

-akcesoria montażowe dla dachów wszelkiego typu

-specjalne otwory zapewniające efektywną wentylację kolektora 

13.06.2013 16:29

Promocja

Kominy Systemowe Schiedel Rondo i Rondo Plus / Rabaty

Oferujemy sprawdzone systemy kominowe firmy Schiedel . Renomowany producent , ogromne doświadczenie w produkcji, stosujący tylko najlepszej jakości materiały budowlane do wytworzenia wszystkich części składowych komina w trosce o jakość i bezpieczeństwo użytkowania każdego detalu w kominie. I to jest gwarancja bezpieczeństwa dla inwestora kupującego materiały budowlane z gwarantowaną jakością jaką są produkty Schiedel.

 Do końca czerwca br. Oferujemy rabat do 35 % przy zakupie całego komina systemowego Rondo lub  Rondo Plus . Zapraszamy

Kontakt z doradcami

mgr inż. Renata Gratkowska

Technologie pokryć dachowych od stropu po sam szczyt. Kolorystyka i wizualizacja projektów.

tel: 693860243
mgr Jurand Przybysz

Kontakt w sprawie inwestycji, kompleksowe zaopatrzenie. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 667679040
inż. Mariusz Chroł

Szczególnie trudne problemy inżynierskie - ściany, dachy, elewacje, fundamenty, stropy i kominy.

tel: 667679050
Piotr Ogiński

Niestandardowe zamówienia. Wspólnoty mieszkaniowe. Kontakt z podwykonawcami.

tel: 607667209